KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9769200
nr 976 9200
Gravyrer
10 st, 1800-tal, bladets mått: 29x23
Kondition: ormamade
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:16:40
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr